AYS Hakkında

Adana Yangın Söndürme

Uğur GÜLMEZ yönetimindeki Adana Yangın, konularında “Yetkin ve Gelişmeye açık” personeli ile işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık, Malzeme temini, Uygulama ve Montaj, Servis ve Bakım hizmetleri vermektedir.

Adana'nın köklü firmalarından Adana Yangın, yangın söndürme ürünlerini piyasaya en uygun fiyatlarla temin etmektedir. Yangın önleme cihazlarını 2 yıl garantili ve kendi firmamızda yapmakta ve işyerlerine ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Yangın söndürme malzemeleri satışı ve satış sonrası takibi ve yıllık bakım tarihi gelen söndürme cihazlarının servisi Adana 'da işyerinize yapılmaktadır. Küçük tedbirler büyük kazaları önler ilkesini benimseyen firmamızın takip sistemi ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Şirketimiz yangın ve güvenlik sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, EMNİYET VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Adana Yangın, olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Adana Yangın, yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikalı ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği Adana'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Sunduğumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün tedarik ettiğimiz firmalarla ilişkilerini sürekli olarak ileriye götüren, çalışanlarının bilgi birikimini geliştiren, kalite yönetimini arttıran, teknolojiyi takip eden, insanı mutlu eden hizmeti benimsemiş, değişmeyen tek şeyin dürüstlük olduğunu ilke edinmiş bir firmayız.