HİZMETLERİMİZ

Yangın Söndürme Malzemeleri, Yangın Söndürme cihazları bakım ve Dolumu, İş güvenliği Malzemeleri Satışı, Yangın Dedektör Sistemleri, Yangın Uyarı Levhaları, Yangın Ekipmanları, Araç Trafik Setimiz ile hizmetinizdeyiz. AYS Yangın, işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık, Malzeme Temini, Uygulama ve Montaj, Servis ve Bakım hizmetleri de vermektedir.

Malzeme Temini

AYS Yangın firması olarak yangından korunma ve güvenlik sistemleri ekipmanlarını, üstün teknolojiye sahip uluslar arası firmaların ürünlerinden temin etmekteyiz. Bunun yanında güncel stok seviyemizi en uygun oranda tutarak en hızlı şekilde malzeme ve yedek parça teminini hizmet bilincimizin en üst seviyesi saymaktayız.


Danışmanlık

AYS Yangın firması uzman ekibi tarafından yapıların risk analizinin yapılması, yangın güvenliği hususunda uygun güvenlik sisteminin seçilmesi, alınması gereken emniyet tedbirleri konularında müşterilerimize standartlara uygun danışmanlık hizmeti vermektedir.

Profesyonel kadromuzla her türlü probleminizi çözmeye hazırız.

Bizi Aramaktan çekinmeyiniz. 0 322 428 77 44


Uygulama - Montaj - Servis - Bakım


AYS Yangın firması yangın söndürme ürünlerini piyasaya en uygun fiyatlarla temin etmekle kalmayıp yangın tüpü dolumunu 2 yıl garantili yapmakta ve işyerlerine ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yangın söndürme malzemelerinin satış sonrası takibini yapmakta ve yıllık bakım tarihi gelen tüplerin dolumunu yapmaktadır.